Мойс: Всичко се разви добре за нас
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс остана доволен от отговорът на своя отбор на тежкото първо полувреме в домашния мач срещу Стоук Сити. Както е известно, на почивката "червените дяволи" отстъпваха с резултат 1:2. "Грънчарите" нямат победа тук от 1976 година, но така и не успяха да прекъснат тази лоша серия - през второто полувреме Юнайтед се мобилизира и отбеляза два гола за крайното 3:2.
"Всичко се разви много добре за нас. През първото полувреме нямаше такова усещане. Допуснахме гол и бяхме принудени да отиграваме, но на почивката отново отстъпвахме в резултата. Това бе голямо предизвикателство за играчите. Те обаче се справиха, показаха забележителна енергия, независимо от проведения в средата на седмицата мач и продължиха по този начин до края на срещата. Стоук не вкарва много голове през този сезон, но и не допуска. Трябва да се знае, че в мача против тях се налага много упорито да се работи за победата, точно така се получи", заяви Мойс.
- Манчестър Юнайтед е готов да плати освобождаващата клауза за испански талант
- Лени Йоро: Манчестър Юнайтед има всичко необходимо, за да стане шампион
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
- 15-годишен талант постави рекорд за най-млад дебютант в историята на Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Атлетико с два гола на Мбемо
- Манчестър Юнайтед набеляза Люис Хол, но Нюкасъл отказва да го продава
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
- Трансферът, който се забави с шест години
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]