Абу Диаби аут до март
Полузащитникът на Арсенал Абу Диаби получи рецидив на травмата на връзките, съобщава L'Equipe. Както е известно, в края на март французинът бе опериран именно заради скъсване на връзките и до този момент се възстановяваше от контузията. След повторната травма Диаби е изправен отново пред операция. Предполага се, че тя ще извади играча от строя до март 2014, а това означава, че отсъствието на Диаби от терените ще продължи 12 месеца.
"Диаби ще има нужда от шест месеца за възстановяване на кръстните връзки. Това е голям удар за него", заяви Арсен Венгер.
- Брайтън няма да затрудни Арсенал на Емирейтс
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Артета: Щастлив съм, че стигнахме до полуфиналите
- Дузпите пратиха Арсенал на полуфинал за Купата
- Рууни вижда в Райс следващия капитан на „Трите лъва“
- Артета: Не обръщаме внимание на Ман Сити
- Мойс е недоволен от съдиите в мача с Арсенал
- Мърсън: Арсенал ще спечели Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]