Суарес няма да напуска Ливърпул през зимата
Ливърпул не възнамерява да се разделя с нападателя Луис Суарес през зимния трансферен прозорец. Както е известно, няколко клуба са заинтересовани от услугите на уругвайския нападател, но ръководството на "червените" има намерение да задържи играча на "Анфийлд" най-малко до лятото, отклонявайки всякакви оферти, независимо от тяхната стойност.
"Клубът имаше разногласия със Суарес, който желаеше да премине в друг клуб. Сега обаче ситуацията се промени и Ливърпул даде да се разбере, че играчът ще остане през следващите три години тук. През лятото, две години преди да изтече договора, страните ще седнат на масата за преговори и ще обсъдят бъдещето на играча - напълно естествено е в този период да бъдат започнати преговори за евентуалното продължаване на сътрудничеството. През лятото ще видим по какъв начин ще протекат преговорите. Дотогава Суарес ще е играч на Ливърпул и отношението към него ще е същото както към останалите футболисти", заяви източник от клуба.
- Ливърпул с класика на гости на Марсилия
- Шаби Алонсо е готов да поеме Ливърпул
- Ливърпул ще се затрудни в Марсилия
- Ливърпул готви конкретна оферта от 100 млн. за сензация
- Ван Дайк: Не обичам да бъда освиркван от собствените си фенове
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]