Сахо: Роджърс ме нарича убиец!
Защитникът на Ливърпул Мамаду Сахо разказа за адаптацията си към английския футбол и също така за отношенията си с мениджъра на отбора Брендън Роджърс. Както е известно, френският национал се присъедини към мърсисайдци през лятото и по-рано тази седмица обясни причините да напусне Пари Сен Жермен. Сега бранителят сподели как преминава животът му на новото работно място.
"Неотдавна си купих къща в Ливърпул, недалече от дома на Стивън Джерард. Все още ми е трудно да свикна с обратното движение, няколко пъти настъпвах линията, влизах в насрещното движение, поради това възнамерявам да си наема личен шофьор. Също така се записах на уроци по английски език, за да мога по-добре да се разбирам със съотборниците си", заяви Сахо.
"Що се отнася до футбола, там нямам никакви проблеми. Внимателно слушам мениджъра, старая се да уча и възприемам всичко, което казва. Смешно е, но именно Брендън Роджърс ми даде прякора "Убиец"! Може би такова впечатление създавам на тренировките", допълни бранителят.
- Салах: Искам да направя нещо специално в последната си година в Ливърпул
- Салах: Не очаквах това от Слот
- Реал Мадрид е готов да плати 25 млн. за Трент
- Ливърпул очаква Ван Дайк и Салах да подпишат нови договори
- Ливърпул ще разбие Ман Юнайтед
- Ливърпул отклони питане на Реал Мадрид за Трент
- Реферите ще обясняват решенията на VAR в Купата на Лигата
- Салах: Далече сме от договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Днес с ляво движение е около 32% от населението на планетата.
Европейците променят това при навлизането на автомобилите, защото смятат, че е по-удобно.
Япония не е била тяхна колония, но пък англичаните са им прокарали първата жп линия, та затова.
А самият смисъл идва от правилата за разминаване на корабите в открито море, които англичаните въвеждат и на сушата.