Арсенал - Челси и Нюкасъл - Сити в 4-ти кръг на Купата на Лигата
Арсенал ще бъде домакин на Челси в четвъртия кръг на Купата на Англия. Както е известно, "артилеристите" победиха УБА с 4:3 след изпълнение на дузпи и сега са изправени пред предизвикателството да приемат на "Емирейтс" хората на Жозе Моуриньо.
Наградата за Манчестър Юнайтед за преодоляването на историческия съперник Ливърпул е, че "червените дяволи" получават за противник Норич.
Жребият обаче бе най-благосклонен към Стоук, Фулъм и Уест Хем, които получиха за съперници отбори от по-долните дивизии.
Жребии за 4-я кръг на Купата на Лигата:
Съндърланд - Саутхемптън
Лестър - Фулъм
Бирмингам - Стоук
Манчестър Юнайтед - Норич
Бърнли - Уест Хем
Арсенал - Челси
Тотнъм - Хъл Сити
Нюкасъл - Манчестър Сити
- Барса и Арсенал следят 20-годишно крило на Аякс
- Арсенал се интересува от Горецка
- Чалоба: Жалко, че не стигнахме до финала
- Артета: Няколко години чакаме този финал
- Арсенал привлече възпитаник на Тотнъм
- Росеньор обясни отсъствието на Джеймс и Нето
- Арсенал повторно победи Челси и е на финал на Купата на Лигата
- Арсенал не преговаря с Тонали
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Четох, че Бендтнер бил пълен ужас, но не знам вярно ли е.....