Агент: Рафаел дори не мисли за Бразилия
Агентът на защитника на Манчестър Юнайтед Рафаел да Силва опроверга слуховете за завръщането на своя клиент в Бразилия. Снощи в бразилската преса за пореден път се появиха информации, че Коринтианс е направил през лятото предложение за покупката на Рафаел. Представителят на играча отрече за това.
"Това е много трудно да се случи. Той е футболист от титулярния състав на Юнайтед, независимо от травмата. Към мен не се е обръщал никой от Коринтианс. Възникнал е някакъв интерес, но Рафаел дори не мисли за връщане в Бразилия", каза агент Касиано Перейра.
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]