Президент: Суарес е пример за добро поведение
Президентът на Футболната федерация на Уругвай Себастиан Бауз се обяви в защитата на нападателя Луис Суарес, който тази вечер се очаква да се завърне на терена, след изтърпяване на наказанието си от десет мача, заради ухапване на защитника на Челси Бранислав Иванович.
"Тези отбори, с които предстои да се срещнат Ливърпул или Уругвай, се опитват да се защитават, говорейки за симулациите на Суарес. Те просто оказват натиск на арбитрите. Мога да кажа, че Луис е пример за поведение за много, дори съдиите му се възхищават. Не всеки играч може да понесе толкова много удари по краката си в един мач. В Англия съперниците на Ливърпул просто завиждат на отбора, че разполага с толкова класен играч. Мисля, че когато дойде време Луис да смени отбора си, той ще избере тим извън Англия", каза Бауза.
- Андони Ираола разкри на коя позиция ще използва Флориан Вирц
- Андони Ираола: Александър Исак ще бъде ключов играч за Ливърпул
- Джо Гомес пропуска старта на сезона, потвърди Андони Ираола
- Изпълнителният директор на Ливърпул: Клубът вече има стабилна основа за бъдещето
- Ливърпул готви оферта за Брадли Баркола
- Джейми Карагър не вижда смисъл Ливърпул да привлича Брадли Баркола
- Шон Дайк: Ираола превърна Борнемут в съвсем различен отбор
- Ливърпул готви двоен удар с две от най-перспективните крила в европейския футбол
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]