Рамирес може да пропусне мач заради травма
Стив Холанд, асистент на мениджъра на Челси Жозе Моуриньо, сподели мнението си за травмите на полузащитниците на лондончани Марко ван Гинкел и Рамирес, получени в срещата от 1/16-финалите на Купата на Лигата срещу Сундън. Както е известно, холандецът получи травма още в 10-та минута на въпросния мач и бе заменен от Рамирес, който след като оформи крайното 2:0 за "сините", на почивката бе заменен заради болка в седалищния мускул.
"Не всичко бе перфектно, защото получихме контузия на Ван Гинкел. Малко рано е да говорим за каквото и да е, но при всички случаи, но не изглежда добре. В сряда той ще премине скенер на контузеното коляно. Рамирес, който го замени, получи мускулен проблем в горната част на таза в седалищната зона. Тази травма му причиняваше дискомфорт, когато Рамирес се опитваше да продължи играта", заяви Холанд.
"Участието на Рамирес в мача с Тотнъм се намира под голям въпрос. Тези контузии са двете големи разочарования през вечерта", допълни помощникът на Моуриньо.
- Чалоба избегна счупване на глезена
- Росеньор реагира на намека на Фернандес за напускане на Челси
- Пърслоу: Наказанието на Челси бе „изключително леко“ и „благоприятно“
- Звезда на Челси намекна за трансфер след унизителната загуба от ПСЖ
- Кайседо: ПСЖ е един от най-силните в света
- Решението за Челси може да помогне на Ман Сити по делото за 115 нарушения
- Луис Енрике след разгрома над Челси: Показахме колко непредсказуем може да бъде ПСЖ
- Росеньор след тежкото отпадане на Челси: На това ниво не можеш да си позволиш грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]