Ливърпул иска Джонсън да намали заплатата си
Ливърпул изрази готовност да предложи нов контракт на своя десен защитник Глен Джонсън, но играчът ще трябва да се съгласи на понижение на заплатата. Когато през 2009 година англичанинът пристигна на "Анфийлд" от Портсмут, той сключи договор със заплата в размер на 139 000 паунда на седмица. През следващото лято това съглашение изтича, а едновременно с това Глен навършва 30 години.
Ливърпул смята, че е неразумно да плаща такива пари за играча на английския национален отбор.
"Нещата са такива, че клубът ще се заеме с това нещо в правилното време. Не съм уверен на какъв стадии се намират преговорите", заяви по този повод мениджъра на отбора Брендън Роджърс.
В понеделник от контузения глезен на Джонсън бе свалена специална защитна обувка. Глен ще може да се завърне към игра за отбора си едва в края на следващия месец.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]