Гигс предявил претенции към съдията на мача със Сити
На почивката в мача с Манчестър Сити, играещият треньор на Манчестър Юнайтед Райън Гигс е изразил своето несъгласие с някои решения на арбитъра. Според информацията, 39-годишният уелсец е останал недоволен от прекалено агресивната игра на защитника на "гражданите" Матия Настасич, който на два пъти бе пожален от Хауърд Уеб за груба игра.
Според източници, Гигс се е обърнал към четвъртия съдия с думите: "По-внимателно с него, бъдете мъже и си вършете работата".
Главният съдия Хауърд Уеб обаче не е вписал този епизод в доклада си след мача.
- Лени Йоро: Манчестър Юнайтед има всичко необходимо, за да стане шампион
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
- 15-годишен талант постави рекорд за най-млад дебютант в историята на Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Атлетико с два гола на Мбемо
- Манчестър Юнайтед набеляза Люис Хол, но Нюкасъл отказва да го продава
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
- Трансферът, който се забави с шест години
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Рафаел Леао
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]