Вилаш-Боаш: Показахме, че се отнасяме сериозно към ЛЕ
Мениджърът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш коментира победата над Тромсьо в мач от първия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Както е известно, "шпорите" не оставиха никакви съмнения в превъзходството си над своя противник и благодарение на попадението на Ериксон и дубъла на Дефу постигнаха класическа победа.
"Постигнахме важна победа. Направих няколко изменения в състава в сравнение с мачовете от Висшата лига, но така или иначе момчетата играха отлично. Искахме да спечелим с 3:0, за да сме напълно удовлетворени от домакинската победа. Вкарахме отлични голове, а възможностите на Дефоу са добре известни, той е един прекрасен нападател. Футболистите ми се отнесоха прекрасно към тази среща, доказвайки, че ние сериозно възприемаме турнира", заяви Вилаш-Боаш.
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]