Фулъм подписа с черногорски национал
Фулъм обяви за трансфера на защитника на Йънг Бойс Елсад Зверотич. Според информация на официалния сайт на английския клуб, 26-годишният футболист на националния отбор на Черна гора е подписал с "котиджърсите" договор по схемата "2+1".
Подробности от сделката, както и финансовите и параметри не се разкриват.
Зверотич може да играе не само в отбрана, но и в средата на терена. През 2008 година той направи своя дебют за представителния тим на страната си, вкарвайки победния гол срещу България.
- Анонс на 31-ви кръг от Висшата лига
- Невероятна история: дядото на звезда от Висшата лига спечели 125 000 паунда от залог 2500 към 1
- Флик предупреди: Нюкасъл е опасен – Висшата лига е най-силната в света
- Саутхемптън изхвърли Фулъм и се класира за четвъртфиналите на ФА Къп
- Астън Вила фаворит за звездата на Фулъм Хари Уилсън
- Анонс на 29-ти кръг от Висшата лига
- Фулъм задълбочи кризата на Тотнъм след победа с 2:1
- Маркo Силва: Няма развитие около новия ми договор с Фулъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]