Настасич се завърна в строя
Защитникът на Манчестър Сити Матиа Настасич се излекува от травмата и е готов да помогне на своя отбор в близкия мач на "гражданите" с Хъл Сити. Това съобщи лично мениджъра на отбора Мануел Пелегрини, който разказа за състоянието на сръбския защитник, както и за това на други свои футболисти.
"Матиа е напълно готов за утрешния мач. Центърът на защитата е неговата истинска позиция, поради това най-продуктивно ще е да го използваме там. Що се отнася до Компани, ситуацията остава непроменена - той е извън игра от четири до шест седмици. Ричардс не може да вземе участие в утрешния мач, но от следващата седмица пристъпва към упражнения.
- Енцо Мареска се завръща в Манчестър Сити, подписва договор за три години
- Холанд обърка Мерилин Монро със Сидни Суини и разсмя всички
- Жереми Доку напусна лагера на Белгия заради раждането на първото си дете
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Фло: Холанд и Мбапе мислят за класирането, а не за личния дуел
- Реал Мадрид привлича Бернардо Силва като свободен агент
- Родри: Кабо Верде изобщо не мислеше да преминава центъра
- Клубовете от Висшата лига се опасяват от нова трансферна инфлация заради Андерсън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]