Тотнъм отлага трансфера на Бейл заради Арсенал
Тотнъм има намерение да оформи трансфера на полузащитника Гарет Бейл в Реал Мадрид едва след неделния мач от 3-я кръг на Висшата лига на Англия срещу Арсенал. Според информацията, ръководството на лондонския клуб не желае да завърши сделката във връзка с това, че преходът на уелсеца ще позволи на Арсенал да привлече Месут Йозил, Карим Бензема или Анхел Ди Мария преди дербито.
По тази причина Тотнъм отлага сделката до последния ден, за попречи на своя конкурент за топ 4 да се подсили. Както е известно, Арсенал до този момент подписа само с двама футболисти и то със свободни трансфери.
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Симеоне: Спокойствие, но без пасивност срещу Арсенал
- Артета: Ще бъдем като зверове срещу Атлетико
- Арсенал ще се класира за финала
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]