Реал: В преговорите за Бейл се появиха проблеми
Вицепрезидентът на Реал Мадрид Фернандо Тапиас призна, че испанският клуб все още не може да постигне окончателен компромис с Тотнъм относно трансфера на полузащитника Гарет Бейл. Както е известно, по-рано се появиха информации, че преходът на уелския национал трябваше да бъде обявен миналата седмица, но това не се случи, а Бейл се прибра на Острова.
"В процеса на трансфера на Бейл в Реал се появиха малки проблеми, но аз се надявам, че те скоро ще бъдат решени. Не искам да обещавам, че сделката ще се случи в най-скоро време, ние трябва да се заредим с търпение, защото преговорите спряха за малко. Впрочем, няма никакво съмнение, че дори без Бейл Реал е забележителен отбор", заяви Тапиас.
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]