Паулиньо: Надявам се, че Бейл ще остане
Полузащитникът на Тотнъм Паулиньо изрази надежда, че Гарет Бейл ще остане в отбора. Както е известно, днес се появи информация, че Реал Мадрид и "шпорите" са договорили трансфера на уелския национал, за когото испанците ще заплатят 93 милиона паунда.
"Наистина не знам нищо за трансфер на Бейл. Но съдейки по последните съобщения в пресата, страстите едва ли ще се успокоят. Започнахме добре сезона, надявам се, че Гарет в скоро време ще се присъедини към нас и ще ни помага да постигаме победи", заяви Паулиньо.
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]