Антон Фърдинанд остана без отбор
Двадесет и осем годишният защитник Антон Фърдинанд остана без отбор. Според информацията, бранителят е разтрогнал договора си с Куинс Парк Рейнджърс по взаимно съгласие и в момента си търси ново работно място.
Както е известно, Антон отдавна не влиза в плановете на мениджъра Хари Реднап, който през втората част на сезона го изпрати под наем в турския Бурсаспор.
В момента не се съобщава за интерес към Фърдинанд от страна на някой елитен клуб, но отчитайки факта, че Хъл Сити търси начин да заздрави отбраната си, не е изключено до края на трансферния прозорец "тигрите" да подпишат с Антон.
- Кийн: На Карик му провървя
- Палас иска Гласнер да остане до края на сезона
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Микел: Ман Юнайтед се нуждае от друг дефанзивен халф
- Шон Дайк: Ще трябва да се откажем, ако има такива дузпи
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Рен поиска от Челси 65 млн. за Жаке
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]