Уест Хем се отказа от Иломбе заради реакция на феновете
Ръководството на Ует Хем отложи трансфера на белгийския нападател на Гент Мбойо Иломбе заради негативна реакция на привържениците на клуба, научи FUTBOL TV от свои източници на Острова. Според информацията, която получихме, съсобственикът на английския клуб Дейвид Съливан е заявил в тесен кръг, че сред феновете се е надигнала вълна от недоволство, както в случая с покупката на сенегалския полузащитник Ел-Хаджи Диуф.
Не се съобщава заради какво е недоволството на запалянковците, но сделката, чиято стойност е 5 милиона паунда, трябваше да се състои в края на миналата седмица.
- Лийдс направи зрелищен обрат от 0:2 срещу Ливърпул в контрола
- Шаби Алонсо: Решението да поема Челси дойде от разума... и от сърцето
- Нюкасъл е на крачка от нов титулярен вратар
- Краят на една ера: Защо Еди Хау напусна Нюкасъл само три седмици преди старта на сезона
- Шей Гивън: Винисиус в Арсенал би бил трансферът на годината
- Официално: Челси привлече аржентинския национал Валентин Барко
- Челси привлича Пеп Чавария с рекорден трансфер за Райо Валекано
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]