Венгер вярва в Саного
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер е убеден, че неговото единствено ново попълнение Яя Саного със своята игра заслужава да попадне в заглавията на вестниците. През това лято французинът не бърза да харчи средства от своя внушителен трансферен бюджет - напротив, Арсенал дори е на плюс от раздялата с някои футболисти.
Единственото ново попълнение на "Емирейтс" е 20-годишният Саного, който пристигна от втора френска дивизия като свободен агент.
Венгер обаче е убеден, че младият французин може да се представи добре и със своята игра да стане един от футболистите, за когото другите клубове могат да заплатят внушителна сума.
"Подписахме със Саного, но той не попадна в заглавията на вестниците. Защо? Защото не струва 50-100 милиона паунда. Но аз съм напълно убеден, че той ще попадне там благодарение на играта си и за мен това е най-важното", заяви Венгер.
- Арсенал се интересува от Горецка
- Чалоба: Жалко, че не стигнахме до финала
- Артета: Няколко години чакаме този финал
- Арсенал привлече възпитаник на Тотнъм
- Росеньор обясни отсъствието на Джеймс и Нето
- Арсенал повторно победи Челси и е на финал на Купата на Лигата
- Арсенал не преговаря с Тонали
- ВЛ присъди на Мадуеке втория гол на Арсенал срещу Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]