Нюкасъл договори трансфера на френски нападател
Колонията на френските футболисти на "Сейнт Джеймсис Парк" е увеличава. След няколкоседмични напрегнати преговори, Нюкасъл най-после договори трансферната стойност на нападателя на Олимпик Лион Бафетимби Гомис. По информация на френските медии, сделката е за осем милиона евро плюс бонуси. По този начин се сбъдна желанието на Алън Пардю да подсили атакуващата си линия, в която досега се намираха само Папис Сисе и Шола Амеоби.
"Приехме предложението на Нюкасъл. Сега остана само да съгласуваме комисионните за агентите. Разбирам, че има някои проблеми по този въпрос, но се надяваме, че всичко ще се реши в следващите 24 или 48 часа", заяви президентът на Олимпик Лион Мишел Ола.
- Байерн готви оферта за Антъни Гордън – Компани търси конкуренция за Луис Диас
- Матета донесе драматична победа на Кристъл Палас над Нюкасъл
- Финансовите трикове или как системата облагодетелства богатите
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Киърън Трипиър се разделя с Нюкасъл след края на сезона
- Волтемаде отговори на критиците си и отрече да е в спад
- Нюкасъл е заплашен от санкции на УЕФА за финансови нарушения
- Нюкасъл запазва спокойствие: бъдещето на Хау ще се реши по-късно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]