Юнайтед се извини на Евертън заради Мойс
Евертън получи писмено извинение от Манчестър Юнайтед за начина, по който бившият наставник на "карамелите" Дейвид Мойс бе привлечен на работа на "Олд Трафорд". Ръководството от "Гудисън Парк" до този момент е ядосано на факта, че три седмици преди края на шампионата във Висшата лига "червените дяволи" обявиха, че Мойс ще замени Сър Алекс на мениджърския пост. Освен това Юнайтед няколко месеца преди това е контактувал с Дейвид, а всичко това се отрази на резултатите на мърсисайдци в кампанията им в Премиършип.
С писмото си до Евертън Юнайтед поднася своите извинения в опит да разведри напрежението между двата клуба, което заплашва да прерасне в жалба от страна на "карамелите" до ръководството на Висшата лига.
Обидата на Евертън от своя страна е повлияла върху преговорите между Евертън и шампиона на Англия по отношение на защитника Лейтън Бейнс. Ако сега "червените дяволи" искат да получат бранителя, те ще трябва да похарчат сериозна сума за това.
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]