Арсенал подписва с 20-годишен бразилец
Полузащитникът на бразилския Атлетико Минейро Бернанрд в петък ще пристигне в Лондон за преминаване на медицински прегледи и подписване на договор с Арсенал. Както е известно, в началото на този месец агентът на играча съобщи, че 20-годишния Бернанрд е получил пет предложения от водещи европейски клубове. Малко по-късно се разбра, че Арсенал се интересува от играча.
По всичко изглежда, че ръководството на английския клуб е довело нещата до успешен край, защото в края на тази седмица Бернанрд ще подпише петгодишен договор с лондончани, според който той ще получава 3 милиона евро на година.
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Едегор: Не направихме достатъчно, за да победим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]