Манчестър Сити обяви трансфера на Негредо
Манчестър Сити обяви за трансфера на нападателя на Севиля Алваро Негредо. Според информацията на официалния сайт на английския клуб, 27-годишният испанец ще играе за гражданите под номер "9". Сроковете и други подробности от договора не се уточняват.
От по-рано се знае, че Сити заплати на Севиля 25 милиона евро за Негредо, като испанците могат да разчитат на бонуси в размер до 3 милиона евро, ако играчът се представи успешно на новото си работно място. Самият футболист ще сключи четиригодишен договор, със заплата от 75 000 паунда на седмица.
През това лято от Севиля в Манчестър Сити вече премина полузащитника Хесус Навас.
- Андерсън игнорира трансферните слухове: Мисля само за Форест и Англия
- Ливърпул чака Салах за дербито със Сити, има шанс да се завърне
- Бернардо Силва все по-близо до Барселона
- Родри: Думите ми бяха извадени от контекста
- Нико Пас избира Реал Мадрид въпреки интереса от Англия
- Бернардо Силва напуска Манчестър Сити след края на сезона
- Манчестър Сити влиза в битката за Тонали, готви размени с Нюкасъл
- Фоден може да напусне Манчестър Сити заради малко игрово време
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]