Сити с нова загуба в контролите (видео)

Манчестър Сити продължава с неубедителното си представяне по време на лятното си турне в ЮАР. След като в неделя загубиха с 0:2 от Суперспорт, днес "гражданите" паднаха с 1:2 от Амазулу.

В 20-та минута грешен пас и неразчетено излизане извън наказателното поле на Джо Харт позволиха на Ндулула да открие резултата за Амазулу. Пет минути по-късно Сити изравни. Яя Туре намери с глава Джеймс Милнър в наказателното поле и последният с мощното воле препарира вратаря за 1:1.

След почивката Сити имаше известно преимущество, но не създаде много голови положения. В 88-та минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа, след като Разак изпусна съперник близо до аутлинията и го фаулира. Нядомбо бе точен от бялата точка за крайното 2:1. По този начин новият треньор на Сити Мануел Пелегрини продължава да няма победа от идването си начело на тима.