Днес Йоветич ще реши последните детайли за договора в Манчестър Сити
Представителят на нападателя на Фиорентина Стеван Йоветич ще се срещне днес с ръководството на Манчестър Сити. Предполага се, че агент Фали Рамадани и босовете на английския вицешампион ще изгладят последните детайли от преминаването на черногорския национал на "Етихад Стейдиъм".
По-рано се съобщаваше, че трансфера на нападателя ще струва на "гражданите" около 28 милиона евро, предполага се, че тази сума ще достигне 30 милиона евро с бонусите - нещо, за което "виолетовите" настояваха от началото на лятото.
Очаква се също така след продажбата на Йоветич Фиорентина да започне решаването на въпроса с привличането на полузащитника на Палермо Йосип Илич.
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в събота
- Паратичи: Фиорентина трябва да „страда“ до края на сезона
- Фиорентина и Верона се обвиниха взаимно за провала с Куаме
- Ругани премина във Фиорентина
- Де Дзерби може да оглави Фирентина
- Наполи изтръгна трите точки от Фиорентина (видео)
- Каляри отново изненада, този път във Флоренция (видео)
- Фиорентина привлече Харисън от Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]