Севиля: Със Сити се разбрахме за Негредо
Нападателят на Севиля Алваро Негредо ще стане футболист на английския гранд Манчестър Сити в близките часове, съобщават медиите в Англия. Испанския национал вкара 31 пъти в 42 мача за севилци през миналия сезон и хвана окото на "гражданите". Очаква се в близките дни, той da се присъедини към отбора в Южна Африка.
Това бе потвърдено и от босът на Севиля Хосе Мария дел Нидо. "На път сме да приключим сделката за преминаването на Негредо в Манчестър Сити. Ако всичко върви добре, той ще се сбогува днес следобед със отбора. Сити ще вземат един стахотен играч".
"Това е голяма сделка за Севиля, вторият най-важен в нашата история, след като продадохме Даниел Алвеш, а играчът ще подпише договора на живота си".
- Ман Сити заплаши със съдебни действия кандидат-президент на Реал
- Бернардо Силва замрази преговорите за бъдещето си до края на Мондиал 2026
- Мареска и най-трудното наследство във футбола
- Барселона трябва да освободи място за Бернардо Силва
- Манчестър Сити изпраща най-много футболисти на Мондиал 2026
- Родри за интереса на Реал Мадрид: Сега съм фокусиран върху Световното
- Гвардиол: Щастлив съм в Манчестър Сити, но ще реша бъдещето си след Мондиала
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Тиджани Райндерс
224