Вила иска 29 милиона за Бентеке
Ръководството на Астън Вила възнамерява да получи от евентуалната продажба на нападателя Кристиан Бентеке не по-малко от 29 милиона евро, съобщава белгийската преса. Според информацията, в борбата за подписа на играча засега са се включили Тотнъм и Ливърпул, но не е изключено да се появи и трети кандидат.
Очаква се "шпорите" да предложат за Бентеке 23 милиона евро, предполага се, че толкова ще е офертата и на Ливърпул.
През миналото лято Кристиан струваше на Вила само 9 милиона евро, които англичаните заплатиха на белгийския Генк. В 34 мача от сезона във Висшата лига Бентеке обаче вкара 19 гола и записа 4 асистенции, с което предизвика вниманието на големите клубое.
- Уулвс шокира Астън Вила с 2:0 на „Молиню“
- Челси продължава да преследва Морган Роджърс
- Италиански сблъсък на 1/8-финалите в Лига Европа
- Ясни са осминафиналните двойки в Лига Европа
- Анонс на 28-ми кръг от Висшата лига
- Унай Емери с нов проблем: Гарсия получи рецидив на контузията
- Анонс на 27-ми кръг от Висшата лига
- Астън Вила се надява да привлече Хари Уилсън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]