Арсенал ще предложи 35 милиона за Суарес
Тази седмица Арсенал ще предложи 35 милиона паунда за нападателя на Ливърпул Луис Суарес, твърди The Guardian. Както е известно, в момента мениджърът на "артилеристите" Арсен Венгер изпитва сериозен натиск от страна на пресата и собствените си запалянковци, тъй като половината от лятото измина, а неговият внушителен трансферен бюджет остава непокътнат.
По-рано през юли Арсенал направи едно предложение за покупката на 26-годишния уругваец, но Ливърпул се отказа да продаде звездата си за 30 милиона паунда. Очаква се, че сума, много близка до исканите от "червените" 40 милиона паунда ще накара мърсисайдци да се разделят с уругваеца.
В началото на лятото Суарес категорично заяви, че желае да напусне Англия, но според последното интервю на нападателя, той няма нищо против да играе в друг клуб от Висшата лига.
Според The Guardian, Венгер продължава да следи ситуацията около Уейн Рууни, а също така и да не губи надежда, че може да привлече Гонсало Игуаин от Реал Мадрид.
- Начо Монреал: Сандро Тонали е най-добрият халф в света
- Арсенал доминира сред номинираните за Играч на сезона на PFA
- Арсенал има представител сред номинираните за Най-добър млад играч на PFA
- Реал Мадрид е набелязал Калафиори за подсилване на защитата
- Де ла Фуенте защити Райя и Субименди след загубения финал на Арсенал
- Моуриньо посочи първата си трансферна цел за Реал Мадрид
- Сака и Анри участват в документален филм за звездата на Арсенал
- Евертън иска Габриел Жезуш, но не приема условията на Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]