Челси и Галатасарй преследват португалски национал
Челси и Галатасарай са предложили по 8 милиона евро (6.9 милиона паунда) за крилото на Спортинг Лисабон Брума. В момента 18-годишният португалец от гвинейски произход се намира в разположение на своя национален отбор на Световното първенство по футбол U-20. В това време заинтересованите клубове се опитват да договорят със Спортинг сделката.
"Имаме предложение от чуждестранни клубове, Челси и Галатасарай предложиха по 8 милиона евро и в перспектива сумата може да нарасне до 12 милиона. Отчитайки високия интерес към играча, може да очакваме по-голямо количество предложения, тъй като знам, че някои клубове очакват правилния момент. Но в момента мислите на Брума са свързани със Спортинг", заяви агентът на младия футболист Сатио Балде.
- Челси няма да има сили за обрат срещу ПСЖ
- Челси е готов да даде шанс на Меси
- Росеньор е недоволен от намесата на съдията Пол Тиърни преди мача с Нюкасъл
- Челси започва преговори за нов договор с Леви Колуил
- Нюкасъл шокира Челси на „Стамфорд Бридж“
- Рийс Джеймс: Можех да печеля повече другаде, но Челси е моят дом
- Наказаха Педро Нето за един мач и глоба от 70 хиляди паунда
- Челси удължи договора на капитана Рийс Джеймс до 2032 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]