Тази вечер ще се състои среща между Реал и агентите на Йоветич
Тази вечер представители на Реал Мадрид ще се срещнат с агентите на Йоветич, научи FUTBOL TV от свои източници. Информацията не е потвърдена официално, но по-рано през деня се появиха съобщения, че нападателят на Фиорентина е попаднал в сферата на интересите на Реал Мадрид.
По сведения на източника, Реал е готов да заплати за Йоветич 22 милиона евро, но "виолетовите" продължават да настояват, че трябва да получат за своята звезда не по-малко от 30 милиона.
Йоветич е алтернативен вариант за Реал в случай, че "белите" не успеят да получат нападателя на Наполи Единсон Кавани. По-рано от черногорския национал се интересуваха Ювентус и Арсенал, които също се опитват да свалят цената на играча.
- Астън Вила ще надвие отслабения Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]