Юнайтед води преговори за връщането на Евра в Монако
Защитникът на Манчестър Юнайтед Патрис Евра може да продължи кариерата си в Монако. Според информациите, преговорите между страните вече се водят в продължение на няколко седмици. Други подробности не се съобщават, но няма да е изненадващо, ако французинът се завърне в клуба от Княжеството, където игра в периода 2002-2006 година.
Тази новина идва по-малко от 24 часа след съобщението, че Манчестър Юнайтед възнамерява да отправи втора оферта за левия бранител на Евертън Лейтън Бейнс. Както е известно, първата оферта на "червените дяволи" в размер на 10 милиона паунда бе отхвърлена от "карамелите". Предполага се, че следващото предложение на шампионите ще е за 20 милиона паунда, а големият марж между двете предложения само идва да покаже, че трансферът на Евра в Монако е много близо до реализирането си.
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
- Ман Юнайтед натиска за Матеуш Фернандеш, но Уест Хем иска 70 млн.
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се разбра с Аталанта за Едерсон
- Барселона предлага наполовина по-малко за Рашфорд, Юнайтед отказва сделка
- Манчестър Юнайтед подготвя трансферен бюджет от 250 милиона паунда
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]