Майк Ашли е готов да продаде Нюкасъл
Собственикът на Нюкасъл Майк Ашли не е желае непременно да продаде клуба, но е открит за съответните предложения, съобщава Sky Sports. Заставайки начело на Нюкасъл през 2007 година, Ашли през следващите пет години бе главен обект на критиките на местните фенове. Скандалното завръщане на Джо Кинеър на "Сейнт Джеймсис Парк" усили натиска върху Майк и според информация на източника, бизнесменът изпитва все по-голямо желание да сложи край на своето пребиваване в клуба и да разгледа всяко добро предложение, свързано с покупката на Нюкасъл.
С помощта на средствата от продажбата на Нюкасъл Ашли желае да си върне част от парите, които похарчи до този момент за клуба. Според последния доклад на Deloite, става дума за сумата от 267 милиона паунда.
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- Обамеянг обърна Нюкасъл в Марсилия
- Нюкасъл ще направи история в Марсилия
- Хау: Победата над Ман Сити трябва да ни даде увереност
- Гуардиола: Дадохме всичко от себе си
- Хау намери формулата срещу Ман Сити (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]