ИТАР-ТАСС: Мхитарян ще премине медицински прегледи в Ливърпул
Арменският легионер на Шахтьор Донецк Хенрих Мхитарян тази вечер ще пристигне в Англия за преминаване на медицински изследвания в Ливърпул, съобщи ИТАР-ТАСС. Според информацията, мърсисайдци ще обявят за подписването с играча в следващите 2-3 дни.
През изминалия сезон в състава на Шахтьор Мхитарян стана шампион на Украйна, носител на Купата на страната и вкара рекордните 25 гола.
- Челси следи внимателно ситуацията около Флориан Вирц
- Ливърпул натиска за бърза сделка с Яан Диоманде
- ПСЖ е фаворит за подписа на Ибрахима Конате
- Жаке обясни защо е избрал Ливърпул, а не Челси
- Последният удар на Салах
- Астън Вила проявява интерес към Джо Гомес
- Ливърпул набеляза заместник на Салах, Слот иска свой любимец от Брайтън
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
269
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
20.06.2013 в 21:51
ОК, да видим какво ще стане. В клубния сайт пише, че се очаква финализиране на сделката за Алберто, Атсу, а и на оня защитник на Аякс, дето не мога да запомня или произнеса името. Засега добре се движат, да не им е уруки!
20.06.2013 в 21:30
112, тази вечер. Поправих го. Дословно цитирах и за това така се получи.
20.06.2013 в 21:22
За днес ли става дума или за идния четвъртък?