Юнайтед се свърза с агента на Алкантара
Съдейки по всичко, Манчестър Юнайтед има сериозни намерения по отношение на полузащитника на Барселона Тиаго Алкантара. Както съобщава днешната испанска преса, представители на "червените дяволи" са се срещнали и разговаряли с бащата и агент на играча Мазиньо.
Предполага се, че Тиаго е дал положителен отговор, още повече, че в състава на английския шампион играе съотборникът му от испанския национален отбор Давид Де Хеа.
В контракта на Алкантара с Барселона има пункт, според който футболистът може да бъде закупен срещу сумата от 18 милиона евро. За Юнайтед тази сума няма да бъде проблем и англичаните са готови да дадат парите.
- Жребият за общия етап на Шампионска лига за сезон 2026/2027
- Дебютът на Балеба се отлага
- Ман Юнайтед може скоро да проведе преговори със супер агента Жорже Мендеш за трансфер на ляв бек
- Ясни са всички участници в общия етап на Шампионска лига за сезон 2026/2027
- Уейн Рууни: Карлос Балеба значително ще подсили Манчестър Юнайтед
- Пиърс Морган: Нелепо, наградата трябваше да отиде при Деклан Райс
- Бруно: Това бе един от най-добрите ми сезони в Манчестър Юнайтед
- Бруно е първият играч на Ман Юнайтед с наградата на PFA от 2010 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]