Моуриньо: Радвам се, че започваме на Стамфорд Бридж
Наставникът на Челси Жозе Моуриньо с позитивизъм прие новината, че неговият отбор ще започне сезона във Висшата лига на Англия на "Стамфорд Бридж". Както е известно, днес бе публикувана програмата в Премиършип сезон 2013/14 и първи съперник на "сините" ще стане завърналият се в елита Хъл Сити. Двубоят между тези два отбора ще се състои на "Стамфорд Бридж".
"Това е отличен начин да започнем сезона - за нас и нашите фенове. Запалянковците ще имат възможността да покажат на играчите, че са готови да подкрепят тима през целия сезон. А футболистите ще получат шанс да демонстрират своята мотивация и преданост към клуба. Щастлив съм отново да започна сезона на "Стамфорд Бридж". Но Хъл е пределно мотивиран отбор, още повече, че "тигрите" току що се завърнаха в елита. Очаква ни труден и свръх емоционален мач. Желае успех на всички отбори във Висшата лига. Надявам се, че ще успеем да направим Премиършип още по-привлекателно първенство за запалянковците по целия свят", заяви Моуриньо.
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]