Вила е близо до трансфер на защитник на Севиля
Астън Вила се намира на крачка от привличането на защитника на Севиля Антонио Луна. Както съобщава Sky Sports, бирмингамци вече са съгласували този трансфер и до няколко дни 22-годишният бранител ще пристигне на острова, за да уточни личните си условия с клуба и да премине медицински прегледи.
По-рано през този месец Вила вече се подсили с Жорес Окоре, Александър Тонев и Ленадро Бакуно. Очкава се до края на юни бирмингамци да подпишат и с нападателя Никлас Хелениус.
- Астън Вила планира контрола в Испания преди решаващите мачове
- Вила се справи с Уест Хем
- Борусия Дортмунд иска да върне Джейдън Санчо
- Астън Вила може да загуби Роджърс без Шампионска лига
- Ясни са четвъртфиналните двойки в Лига Европа
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
- Астън Вила отново победи Лил и е на четвъртфинал в Лига Европа
- Анонс на срещите – реванш от 1/8-финалите на Лига Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]