Нани: Юнайтед? Ще постъпя както е най-добре за мен
Крилото на Манчестър Юнайтед Луиш нани призна, че не знае по какъв начин ще се развие по-нататъшната му съдба. Действащият контракт на португалеца изтича през следващото лято, но играта, която Нани демонстрира през последните два сезон, не му дават гаранции, че може да очаква нов договор. Напротив, в медийното пространство се появиха различни слухове, свързващи полузащитника с няколко европейски отбора, като последната информация е, че Арсенал се интересува от услугите на Нани.
"Бъдещето ми? Няма нищо конкретно и аз съм спокоен за него. Всичко е в ръцете ми. Не казвам, че ще продължавам да играя за Манчестър Юнайтед. Аз ще постъпя както е най-добре за мен", заяви Нани.
В същото време португалецът изключи своето завръщане в родината си.
"Уважавам всички португалски отбори, особено Спортинг, а също така Бенфика и Порто, но не мисля, че е възможно. Мисля, че в момента това не е моето ниво", каза португалецът.
- Астън Вила ще надвие отслабения Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]