Нани е готов да премине в Ювентус или Монако
Крилото на Манчестър Юнайтед Луиш Нани е заинтересован да продължи кариерата си в Ювентус или Монако. След два неуспешни сезона португалският специалист повече не може да разчита на нов контракт с "червените дяволи", а още по-малко да мечтае за увеличение на заплатата си, а в същото време договорът му с шампионите изтича през следващата година. Напълно е логично да се очаква, че сега Юнайтед ще изслуша всички предложения по Нани.
Вече е известно, че Манчестър Юнайтед отклони предложение на Галатасарай за своя футболист. Турците предлагаха 7 милиона евро, докато англичаните настояваха за 10 милиона, това призна лично президентът на "Чим Бом" в понеделник, за което FUTBOL TV уведоми своите читатели.
В резултат на така развилата се ситуация, Ювентус и Монако вече са влезли в контакт с представителя на Нани и сега готвят своите предложения. Юнайтед продължава да настоява, че трябва да получи за играча си най-малко 8 милиона паунда.
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Манчестър Юнайтед обмисля Унай Емери за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]