Манчестър Сити готви бомбастично предложение
Истинска бомба пристигна от Италия. Манчестър Сити и Милан започнаха преговори относно трансфера на 20-годишния нападател на италианския клуб Стефан Ел Шаарави. Тази гореща новина научи FUTBOL TV от свои източници, намиращи се в обкръжението на ръководството на "росонерите", като информацията засега не е потвърдена.
"Бомба! Манчестър Сити влезе във връзка с Милан и се готви да направи предложение в размер на 40 милиона евро", съобщи източникът.
Информацията е шокираща, тъй като през пролетта нападателя удължи договора си с Милан, а миналия месец заяви, че няма намерение да напуска клуба.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]