Ливърпул започна преговори за защитник на Спортинг
Ливърпул има намерение да привлече централния защитник на Спортинг Тиаго Илори. Според информация на британската преса, страните вече са започнали преговори за трансфера на 20-годишния футболист, като мърсисайдци са отправили предложение в размер на 3 милиона паунда.
В Ливърпул са убедени, че ще могат да осъществят сделката, въпреки прекалено ниската цена, тъй като самият футболист желае да напусне клуба, който на всичкото отгоре изпитва финансови трудности и този трансфер може да понапълни клубната каса.
- Ливърпул няма да има трудности в Уулвърхемптън
- Слот: Статичните положения направиха разликата
- Майкъл Оуен: Шаби Алонсо може един ден да води Ливърпул
- Ливърпул разби Уест Хем с 5:2 и записа трета поредна победа
- Карaгър: Собослай е най-добрият на Ливърпул на две позиции
- Хьогмо: Това, което взимаме с нас, е добрият опит
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Слот: Използвам само 250 млн. от похарчените 450 млн. за играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]