Моуриньо поиска Йоветич
The Times съобщава, че новият мениджър на Челси Жозе Моуриньо се е обърнал към Борда на директорите на клуба с молба да бъде привлечен нападателя на Фиорентина Стеван Йоветич. Според авторитетната медия, португалският специалист се надява да спечели борбата за подписа на играча, който е обект на интерес от страна на Арсенал, Манчестър Юнайтед и Ювентус.
Предполага се, че Челси ще предложи по-голяма сума от 23 милиона паунда, т.е. повече от това, което "виолетовите" искат за своя футболист.
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]