Арсенал води преговори за трансфера на Жулио Сезар
Авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. съобщава, че Арсенал е започнал преговори за трансфера на вратарят на Куинс Парк Рейнджърс Жулио Сезар. Според информация на изданието, "артилеристите" възнамеряват да предложат за бразилския национал един милиона паунда.
В момента преговорите се намират в начален стадии. Футболистът може да подпише с Арсенал договор за два сезона, с възможност за удължаване на съглашението с още една година.
Заплатата на Сезар в КПР е 80 000 паунда на седмица и изпадналия в Чемпиъншип отбор сега трябва да редуцира възнаграждението на вратаря, което отчасти обяснява ниската оферта на Арсенал за Жулио.
- Арсенал е готов да направи Винисиус лицето на своя проект
- Ливърпул и Арсенал получиха предложение да привлекат Максимилиано Араухо
- Обкръжението на Винисиус отрече споразумение с Арсенал
- Трансферна цел на Ливърпул е "заинтересован" от преход в Арсенал
- Арсенал постигна принципно споразумение с Винисиус Жуниор
- Тотнъм и Арсенал насочиха поглед към Феран Торес
- Микел Артета: Съвършенството трябва да бъде нашият стандарт
- Фабрицио Романо: Тер Щеген ще бъде представен от Аякс през уикенда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]