Де Хеа: Не мога да си представя Юнайтед без Рууни
Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа коментира информацията за желанието на нападателя Уейн Рууни да смени клуба и също така се изказа по повод пристигането на Дейвид Мойс на мениджърския пост на отбора.
"Не мога да си представя, че Рууни ще играе за друг отбор. Той е един от нашите капитани, играч, който е пример за всички. На него му предстои да спечели още много трофеи за Юнайтед", заяви Де Хеа.
"Лично аз се сблъсках в Манчестър с обикновените трудности - чужда страна, друг език и различно първенство. Но чрез тежък труд успях да се адаптирам. В момента се чувствам щастлив тук", допълни испанецът.
"Много се натъжих при новината за напускането на Сър Фъргюсън. Странно е, че няма да го виждам на скамейката и ще тренираме без него. Той е всичко в Манчестър Юнайтед. Той е Манчестър Юнайтед", каза още Де Хеа.
"Мойс много добре е работил в Евертън и сега сме длъжни да го подкрепяме. Да замениш Сър Фъргюсън е невероятна задача, но щом веднъж е избран, значи е готов за това", допълни вратарят.
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]