Суарес не изключи напускане на Ливърпул
Нападателят на Ливърпул Луис Суарес, от когото се интересуват Реал Мадрид и Байерн Мюнхен, все още не е гарантирал своето по-нататъшно пребиваване в мърсисайдския клуб, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Според изданието, в продължение на няколко седмици 26-годишния футболист от националния отбор на Уругвай два пъти се е срещал с ръководството на "червените", но така и не е могъл да обещае, че ще остане в отбора през следващия сезон.
По данни на източника, Суарес иска да играе в отбор, който ще играе в Шампионска лига, а в същото време в неговия контракт няма фиксирана опция за откупване на договора му.
Предполага се, че ако се стигне до продажба на уругваеца, той ще струва около 45 милиона евро.
- Ливърпул готви оферта от 80 млн. евро за цел на Челси
- Слот похвали Анди Робъртсън след победата на Ливърпул за ФА Къп
- Ливърпул си отмъсти на Уулвс и е на четвъртфинал за ФА Къп
- Уулвс ще се надява бързо да повтори Ливърпул
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Огромен удар за Ливърпул: 120 милиона паунда под въпрос без Шампионска лига
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
И не става дума за мега звезди, а за качествени играчи. Но си прав, че Ливърпул не е в изгодна позиция, ето и Ериксен, който до вчера бе "сигурен" за Анфилд, вече се дърпа и иска да ходи в Тотнъм, Арсенал или другаде.
Няма да се учудя ако и Аспас предпочете да иде в Суонси (нали сме вече от една черга с тях) вместо в Ливърпул.