Десаи: Бейл трябва да напусне Тотнъм
Марсел Десаи смята, че Гарет Бейл трябва да напусне Тотнъм и да премине в отбор, който притежава "културата на победител". Сезонът за уелсеца бе най-добрият в кариерата му - той отбеляза 31 гола за "шпорите" и за страната си, но въпреки това Тотнъм не успя да се класира за участие в Шампионска лига. Това породи спекулациите, че 23-годишният футболист може да напусне "Уайт Харт Лейн", въпреки намеците на крилото, че смята да остане в Тотнъм.
Десаи смята, че Бейл може да изпълни своите амбиции само и единствено в друг отбор.
"Той трябва да напусне. Тотнъм няма да му даде възможност да играе на много високо ниво. Опитът няма цена. Тук не става дума за пари, защото парите ги има. Но трябва да отиде в клуб, който има много трофеи в касата си - не един или два, а много. За да се опита да играе с други големи играчи, дори ако трябва да бъде втори избор", смята Десаи.
- Аманда Стейвли иска да купи Тотнъм и да доведе Еди Хау
- Мърсън: Ще се изненадам, ако Тудор остане срещу Форест
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
- Доминик Соланке: Тотнъм може да обърне ситуацията
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]