Фил Невил поиска да оглави Евертън
Завършилият кариерата си на футболист капитан на Евертън Фил Невил изрази желание да заеме вакантния пост на мениджър на "карамелите". Както е известно, в момента мърсисайдският клуб търси наследник на Дейвид Мойс, който на практика пристъпи към изпълнение на своите задължения като наставник на Манчестър Юнайтед.
По информация на The Guardian, 36-годишният Невил е заявил пред президента Бил Кенрайт, че е готов да приеме отбора под свое управление. Отговор на Фил все още не е даден.
Ако Евертън отхвърли кандидатурата на Невил, не е изключено Фил да започне треньорската си кариера в Юнайтед, където е свързван като асистент на Мойс. Също така към Невил има предложение да тръгне по стъпките на брат си и да се изпробва като телевизионен експерт.
- Салах обмисля изненадващ ход след Ливърпул
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Ливърпул опитва да изпревари Реал Мадрид за „изключителен“ талант от Висшата лига
- Ипсуич се завърна във Висшата лига
- Барселона близо до договорка с Бернардо Силва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]