Арсенал готов да купи Игуаин за рекордните 19 милиона паунда
Ръководството на Арсенал е готово да похарчи за покупка на нови футболисти около 70 милиона паунда, съобщава The Telegraph. Според информация на изданието, главната задача на треньорския щаб на "артилеристите" е да привлече нападателя на Реал Мадрид Гонсало Игуаин. За него Арсенал ще предложи рекордните за клуба 19 милиона паунда.
Както отбелязва изданието, Венгер желае да виси в своя състав и Уейн Рууни, но трансферът няма да се състои заради нежеланието на англичанина да играе за лондонския клуб.
По-рано през деня се разбра, че Арсенал е предложил 30 милиона евро за нападателя на Фиорентина Стеван Йоветич, а отговорът на "виолетовите" ще дойде след няколко дни. Също така пред трансфер на "Емирейтс" е Яя Саного от втородивизионния френски Оксер.
- Арсенал изравни рекорд на Висшата лига
- Брайтън няма да може да спре Арсенал
- Артета: Сърцето ми почти спря
- Росеньор посочи два основни проблема на Челси след загубата от Арсенал
- Арсенал победи Челси в лондонското дерби
- Рей Парлър: Арсенал може да се раздели с Габриел Жезуш през лятото
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]