Мойс се запозна с базата в Карингтън
Днес Дейвид Мойс пристигна на тренировъчната база на Манчестър Юнайтед в Карингтън, за да пристъпи към новата си работа. Официално шотландецът ще започна работа като мениджър на "червените дяволи" на 1 юли, но след разговор с президента на Евертън Бил Кенрайт, Мойс е получил разрешение да напусне по-рано.
Както съобщава Sky Sports, тази сутрин 50-годишният шотландец е пристигнал на базата на клуба, където е бил представен на персонала и след това се е разходил по обектите. ВВС твърди, че Мойс е разговарял с треньорите и други специалисти, медията предполага, че Дейвид няма да прави глобални промени и ще покани в Юнайтед единствено своя помощник от Евертън Джими Ламсден.
След като Мойс определи състава на новия треньорски щаб, той смята да замине в шестседмичен отпуск, след което официално да оглави Манчестър Юнайтед.
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]