Евертън няма да бърза с избора на нов мениджър
Президентът на Евертън Бил Кенрайт заяви, че търсенето на нов мениджър може да се проточи във времето. Само 28 часа след обявяване на решението за оттегляне на Сър Алекс от мениджърския пост на Юнайтед, стана известно, че наследник на легендарния шотландец ще стане неговият сънародник, наставникът на Евертън Дейвид Мойс.
"Няма да бързаме с решението, ние се нуждаем от време. Нека изчакаме края на сезона и след това ще преценим в какво направление да се движим", заяви Кенрайт.
- Ривалдо: Ако Алонсо реши да си тръгне, Ливърпул е чудесен вариант за него
- Клоп: Не бих казал, че лесно се работи със Салах
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Ван Дайк: Трябва да издържим на външния шум
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
- Дани Мърфи: Надявам се всичко да завърши добре за Салах
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]