Ливърпул се интересува от Пантелеймон
Резервният вратар на Манчестър Сити Костел Пантелеймон може да премине в Ливърпул, съобщава медиите от северната ни съседка. Според информацията, ръководителите на мърсисайдския клуб разглеждат кандидатурата на 26-годишния вратар на националния отбор на Румъния в случай, че Хосеп Рейна премине в Барселона.
Вчера Брендън Роджърс категорично заяви, че Рейна не се продава, но Ливърпул обмислят резервен вариант, което е намек, че при добра оферта англичаните все пак ще се разделят с Рейна.
- Тотнъм измъкна точка от Ливърпул в последната минута
- Ливърпул удължи договора на Алисон до 2027 година
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Пол Мърсън: Салах страда от липсата на Трент Александър-Арнолд
- Арне Слот: Рано е да се правят изводи за английските клубове в ШЛ
- Арне Слот: Ливърпул вкарва „нелепо малко“ голове без Александър Исак
- Ювентус вярва, че може да привлече Алисон Бекер
- Агентът на Шаби Алонсо отрече слуховете за договорка с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]